Filmler

Tek koronalı , çift tarafı ısıl yapışmalı mükemmel özellikli parlak filmdir. Geliştirilmiş tokluk özelliği ile daha iyi performans ve düşük ısı geçirgenliği mevcuttur. Yüksek hızlı paketleme makinaları için uygundur . Askı torbalarda (meksika poşet) ve matbaa sektöründe kullanılır. Düşük yoğunluklu ve yüksek verimlilik sağlar.

 SUPAQ 2111 MPD

Genel paketleme uygulamaları için geliştirilmiş yüksek parlaklık ve tokluk özelliğine sahip  çift taraf ısıl yapışmalı  koronalı kavite edilmiş BOPP film.

SUPEX 2021 GF

Tek yüzey koronalı, çift yüzey ısıl yapışmalı, vakum metalize uygulamalarına uygun metalize edilebilir hermetik yapışma özelliğine sahip BOPP filmdir.

SUPEX 2011 M

Çift tarafı ısıl yapışmalı, tek tarafı koronalı, düşük ve stabil COF özellikli, şeffaf, BOPP film.

SUPEX 2011

Çift tarafi ısıl yapışmalı, tek tarafi koronalı, seffaf, BOPP film.

SUPEX 2011 B

Çift tarafı ısıl yapışmalı, tek tarafı koronalı, düsük pusluluk ve mükemmel optik özellikleri ile özel olarak tekstil ambalaji için geliştirilmiş, şeffaf BOPP film

SUPEX 2011 ML

Çift tarafi isil yapismali, bir tarafi koronali, koronasiz yüzeyi antifog özelligine sahip, seffaf BOPP film.

SUPEX 2021

SUPEX 2021, şeffaf, bir tarafı koronalı ve diğer yüzeyi ısıl yapışmalı, vakum metalize uygulamalarına uygun metalize edilebilir BOPP filmdir. Metalize edilebilir yüzeyi, mükemmel metal adezyonu için özel polimer yapısına sahiptir ve koronalıdır.

SUPEX 2021 R

Çift tarafı ısıl yapışmalı ve tek taraf koronalı, şeffaf, PSA aplikasonlar için tokluk ve mekanik özellikleri geliştirilmiş BOPP film. Ayrıca çift tarafı koronalı 2022 R versiyonuda mevcuttur.

SUPEX 2311

Çift tarafı ısıl yapışmalı, bir yüzeyi mat, diger yüzeyi koronali, laminasyon veya tek katli uygulamalarda mat yüzeyinin ısık yansımalarını önleyerek mükemmel bir baskı görüsüne yol açacak özellige sahip, şeffaf BOPP film.

SUPMET 1031 Y

Genel paketleme uygulamalari için kullanilan metalize çift tarafi gerdirilmis polipropilen film.Isil yapismasiz,tek taraf koronali.

SUPMET 1032

Genel amaçli uygulamalar için kullanilan metalize,çift tarafi gerdirilmis polipropilen film.Isil yapismasiz,çift taraf koronali.

 SUPMET 1032 H

Genel amaçli uygulamalar için kullanilan metalize ,çift tarafi gerdirilmis polipropilen film.Isil yapismasiz,çift taraf koronali.

SUPMET 1132

Metalize kaplanmis, opak pearlize, çift tarafi koronali, isil yapismasiz BOPP film. Özellikle, dondurma benzeri isiya duyarli ürünlerin paketlenmesi için soguk tutkal uygulamalarina uygun gelistirilmis film.

SUPMET 1131 D

Modifiye edilmis,kaviteli, beyaz opak metalize çift tarafi gerdirilmis polipropilen film.Isil yapismasiz, tek taraf koronalı.

SUPMET 3031

Genel paketleme uygulamalari için metalize,extrude edilmis,çift tarafi gerdirilmis film.Tek taraf isil yapismali,diger taraf metalize edilmis.Metalize tarafi koronali.

SUPMET 3031 GF

Metalize kaplanmis, metalize yüzeyi koronali, diger yüzeyi isil yapismali BOPP film. Yüksek bariyer ve mükemmel sizdirmazlik saglayan isil yapisma özellikleri ile, koruyuculuk için içersine farkli gazlar basilan cips benzeri ürünlerin paketlenmesi için özel gelistirilmistir.

SUPMET 3031 H

Özel ambalaj uygulamalari için metalize, extrude edilmis çift tarafi gerdirilmis polipropilen film.Tek taraf isil yapismali,diger taraf metalize Metalize taraf koronali.

SUPMET 6031

SUPMET 6031 metalize,koekstrüde çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir. Metalize olmayan tarafın 80°C (176°F)'ye kadar düşük ısıl yapışmaya başlama sıcaklığı vardır.

SUPMET 1131 MPG & 1132 MPG

Opak pearlize, tek tarafı koronalı veya çift taraf koronalı, ısıl yapışmasız, yüksek tokluk ve yüksek parlaklık özelliğine sahip metalize BOPP film. Özellikle bobinden beslemeli etiketleme uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPMET 1131 MPM

Opak pearlize, tek tarafı koronalı, ısıl yapışmasız, yüksek tokluk özelliğine sahip metalize BOPP film. Özellikle bobinden beslemeli etiketleme uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPLAIN 1011&1011A

SUPLAIN 1011&1011A şeffaf,tek taraf koronalı,ısıl yapışmasız polipropilen filmdir.

SUPLAIN 1011 MK

Şeffaf, bir tarafı koronalı, ısıl yapışmasız BOPP film. Düşük ve sabit COF değerleri istenilen paketleme uygulamaları için geliştirilmiş özel film.

SUPLAIN 1011 S

SUPLAIN 1011 S geliştirilmiş antistatik özellikli,şeffaf,tek taraf koronalı çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir.

SUPLAIN 1012 L

Isıl yapışmasız, çift tarafı koronalı, mükemmel optik özellikleri ile özel olarak kağıt/ karton laminasyon aplikasyonlari ve bobinden beslemeli etiket uygulamaları için laminasyon filmi amaçlı olarak gelistirilmis, seffaf BOPP film.

SUPLAIN 1311 MTE

Çift tarafı mat, bir tarafı koronalı, ısıl yapışmasız BOPP film. Mükemmel transperantlik istenilen mat yüzey uygulamaları için geliştirilmiş özel film.

SUPLAIN 1312

Isıl yapışmasız, bir yüzeyi mat, çift tarafı koronalı, laminasyon veya tek katlı uygulamalarda mat yüzeyinin ışık yansımalarını önleyerek mükemmel bir baski görüsüne yol açacak özellige sahip, şeffaf BOPP film.

SUPLAIN 1011 AFR

Tek taraf koronalı, ısıl yapışmasız, yüksek mekanik özellikli, şeffaf BOPP film. Özellikle bant uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPLAIN 1011 AFU

Tek taraf koronalı, ısıl yapışmasız, şeffaf BOPP film. Özellikle bant uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPLAIN 1011 RUL

Antistatik özelliği geliştirilmiş, tek yüzeyi koronalı, şeffaf BOPP Film. Özellikle UV baskı uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPLAIN 1021 Y

Genel paketleme uygulamalarında kullanılabilen ısıl yapışmasız, tek yüzeyi koronalı, şeffaf BOPP film

SUPLAIN 1022

Çift yüzeyi koronalı şeffaf BOPP Film. Özellikle UV bazlı baskı uygulamaları ve karton laminasyon uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPLAIN 9301 CSR

Cold seal uygulamaları için geliştirilmiş, ısıl yapışmasız, tek yüzeyi koronalı mat BOPP film.

SUPEARL 1111

SUPEARL 1111 beyaz opak,kaviteli,çift tarafı gerdirilmiş polipropilen filmdir.Isıl yapışmasızdır.Tek taraf koronalıdır.

SUPEARL 1111 SGL

Opaklik ve parlakligi gelistirilmis, bobinden beslemeli etiketleme için gelistirilmis pearlize BOPP film. Tek tarafi koronali.

SUPEARL 1112

Pearlize,kavite edilmiş çift tarafı gerdirilmiş polipropilen film.Isıl yapışmasız,çift taraf koronalı.

SUPERARL 1112 MPM

Yüksek hizda çalisan bobinden beslemeli etiketleme aplikasyonu için tokluk, mekanik ve optik özellikleri gelistirilmis pearlize BOPP film. Çift tarafi koronali.

SUPEARL 1512 IQ

Tercihen in-mould etiketleme uygulamalarında kullanılan yüksek verimlilikli beyaz opak BOPP film.bir taraf parlak diğer taraf mat,çift taraf koronalı.

SUPEARL 2111 MP

Opak pearlize, tek tarafı koronalı, çift tarafı ısıl yapışmalı BOPP film. Geliştirilmiş tokluk özelliği ile, daha iyi performans istenilen yüksek hızlı paketleme makinaları için uygun özellikte film.

SUPEARL 2111 MW

Modifiye edilmiş yüksek yoğunluk seviyesine sahip, kaviteli,beyaz extrude edilmiş çift tarafi gerdirilmiş polipropilen film.Çift taraf ısıl yapışmalı ,tek taraf koronalı.

SUPEARL 1111 SUL

Opaklık ve parlaklığı geliştirilmiş, UV bazlı mürekkep kullanan, bobinden beslemeli etiketleme uygulamaları için geliştirilmiş pearlize, tek tarafı koronalı. BOPP film.

SUPEARL 1112 IQM

Tercihen in-mould etiketleme uygulamalarında kullanılan yüksek verimlilik değerine sahip, çift taraf parlak ve koronalı beyaz opak BOPP film

SUPEARL 2711

Genel paketleme uygulamaları için geliştirilmiş pearlize görünüme sahip çift taraf ısıl yapışmalı, tek taraf koronalı BOPP film.

SUPWHITE 2211

Beyaz renkli, çift tarafı ısıl yapışmalı, tek tarafı koronalı, özellikle beyazlık ve opaklığın önemli olduğu tek katlı veya laminasyon uygulamaları için geliştirilmiş BOPP film. Ayrıca çitf tarafı koronalı 2212 versiyonuda mevcuttur.

SUPWHITE 2212 MO

Çift tarafi isil yapismali ve koronali, beyazligi ve opakligi gelistirilmis BOPP film

SUPERSEAL 4010

SUPERSEAL 4011, şeffaf, BOPP filmdir. Çift taraf ısıl yapışmalı olup, koronalı yüzeyi standart ısıl yapışma özelliğine sahiptir .

SUPERSEAL 4011

SUPERSEAL 4011, şeffaf, BOPP filmdir. Çift taraf ısıl yapışmalı olup, koronalı yüzeyi standart ısıl yapışma ve koronasız yüzeyi ise düşük ısıl yapışma özelliğine sahiptir .

SUPERSEAL 4111 MPH

SUPERSEAL 4111 MPH, yüksek yoğunluk ve tokluk özelliği ile modifiye edilmiş, pearlize BOPP filmdir. Çift taraf ısıl yapışmalı olup, koronalı yüzeyi standart ısıl yapışma ve koronasız yüzeyi ise düşük ısıl yapışma özelliğine sahiptir.

SUPERSEAL 4021

Çift taraf ısıl yapışma özelliğine sahip, tek tarafı düşük ısıl yapışmalı, koronalı şeffaf BOPP Film. Özellikle UV bazlı baskı uygulamaları için geliştirilmiştir.

SUPERSTOCK 1012 P

SUPERSTOCK 1012P şeffaf çift tarafı gerdirilmiş polipropilen film.

SUPERSTOCK 1112 P

SUPERSTOCK 1112P pearlize,kavite edilmiş çift tarafı gerdirilmiş polipropilen film.

SUPERSTOCK 1312 P

Şeffaf, bir yüzeyi mat, diğer yüzeyi parlak, her iki yüzeyi koronalı, ısıl yapışmasız BOPP film. Özellikle basınca duyarlı yapışkan etiket uygulamalarında baskılı etiket filmi olarak geliştirilmiştir. Mat veya parlak yüzeyler baskıya uygun olduğu için farklı grafik ve görünüm uygulamaları için kullanılabilir. Magazin beslemeli ve In-mould etiketleme uygulamaları için de uygundur.

SUPERSTOCK 1612 P

Beyaz renkli, bir yüzeyi mat, diğer yüzeyi parlak, her iki yüzeyi koronalı, ısıl yapışmasız BOPP film. Özellikle basınca duyarlı yapışkan etiket uygulamalarında baskılı etiket filmi olarak geliştirilmiştir. Mat veya parlak yüzeyler baskıya uygun olduğu için farklı grafik ve görünüm uygulamaları için kullanılabilir. Magazin beslemeli ve In-mould etiketleme uygulamaları için de uygundur.

SUPERSTOCK 1211 P – 1212 P

Beyaz, tek veya çift yüzeyi koronalı BOPP film. Özellikle basınca duyarlı yapışkan etiket uygulamalarında baskılı etiket filmi olarak geliştirilmiştir. Magazin beslemeli ve In-mould etiketleme uygulamaları için de uygundur

BOPMAR 1131 MD

Dikdörtgen şeklinde paketleme yapılan margarin, tereyağı v.b katı yağların ambalajında kullanılmak üzere katlanabilir özellikte tasarlanmıştır.Kapak malzemesi gibi değişik ambalaj uygulamalarında da kullanılabilir.